Evergreen Garden Care to wiodący producent wysokiej jakości produktów do pielęgnacji ogrodów. Marki Substral® i Roundup® już od dekad są znane na całym świecie i pomagają ogrodnikom w osiągnięciu wspaniałych rezultatów w ogrodzie, na balkonie lub w domu. Współpracę rozpoczęliśmy od adaptacji opakowań na 9 europejskich rynków, w tym na rynek polski. Nasz związek rozkwita już od 3 lat, a jego owocem są setki projektów – od zupełnie nowych opakowań przez kreacje key visuali kampanii po narzędzia komunikacj online i offline obu marek. 

Co ogród
kocha
najbardziej?

Odświeżenie projektów opakowań i kreacja key visuali dla nawozów Substral® Osmocote

Nawozy Substral® Osmocote 2w1 to formulacja nowej generacji, zawierająca granulat powlekany o powolnym uwalnianiu przez 6 miesięcy oraz niepowlekany szybko działający. Takie połączenie zapewnia roślinom krótko i długoterminową dostępność składników odżywczych. Nieźle, prawda? Naszym zadaniem było odświeżenie projektów opakowań i kreacja key visuali.

Z ogródka
na stół

Stworzyliśmy key visual dla Substral® Pomidoro – specjalistycznego nawózu w płynie, który zapewnia rozwój wysokiej jakości pomidorów o pełnym naturalnym smaku.