Nadajemy formę inspirującym ideom

Wiemy, że wyjątkowe koncepcje zasługują na wyjątkową formę. W naszym kreatywnym królestwie brandingu nadajemy wyraz unikalnym wizjom, tworząc brandy, które wzbudzają emocje, angażują zmysły i odciskają swój ślad w świadomości odbiorców.

Misja

Wizja

Wartości

01
ZAUFANIE

Zaufanie to fundament trwałych relacji. Uczciwość i rzetelność sprawia, że nasza współpraca z klientami nigdy nie kończy się na jednym projekcie.

02
SZACUNEK

Wzajemne poszanowanie różnorodności perspektyw jest kluczowe w naszych interakcjach. Tak właśnie rodzą sie inspiracje. 

03
TRANSPARENTNOŚĆ

Otwarcie dzielimy się informacjami, przebiegiem procesu i wynikami, aby nasi klienci mieli pełną wiedzę i zrozumienie naszej pracy na każdym etapie.

04
KOMUNIKACJA

Uznajemy moc skutecznej komunikacji i kładziemy duży nacisk na jasność, otwartość i empatię w naszych interakcjach. Staramy się słuchać uważnie, zadawać pytania i wyrażać się w sposób zrozumiały, aby zapewnić wzajemne zrozumienie na każdym etapie projektu.

05
RÓWNOWAGA

Dążymy do osiągnięcia równowagi w naszej pracy, aby zapewnić harmonię między innowacją, kreatywnością a solidnymi podstawami biznesowymi. Szukamy synergii pomiędzy różnymi elementami projektów, by dostarczyć zrównoważone i trwałe rozwiązania dla naszych klientów.

06
NIELINEARNOŚĆ

Wychodzimy poza tradycyjne podejście linearności, eksplorując nietypowe ścieżki, śmiało eksperymentując i tworząc rozwiązania, które są elastyczne, innowacyjne i oryginalne. Nasza nielinearność pozwala nam odkrywać nowe perspektywy i tworzyć projekty, które zaskakują i inspirują.

Początki Brand Kingdom sięgają 2002 roku, chwilę po tym, gdy świat poznał pierwszą generację ikonicznego iPoda marki Apple. Przez ponad 20 lat ewoluowaliśmy od studia graficznego Kalashnikov, poprzez butikową agencję Red Lemon i agencję full service Emotion Media, do strategicznej agencji brandingowej Brand Kingdom. Od samego początku prowadzi nas Kuba Magierowski, który przez te wszystkie lata zdobywał doświadczenie projektując dla takich marek jak:

ADAMED
ASTELLAS PHARMA
BAYER
BOLS
COCA-COLA
CYFROWY POLSAT
ECHO INVESTMENT
EXATEL
FRUKTUS
GALDERMA
HARPER-COLLINS
LEDVANCE
MAXON
OSRAM
SAMBUCOL
SODEXO
SUBSTRAL
SUZUKI
TCHIBO
URSA
… & more

Brand Kingdom

Timeline

2002

Kalashnikov Studios

Tutaj rozpoczyna się nasza podróż do świata designu. Współpracujemy z warszawskimi agencjami reklamowymi i bezpośrednio z klientami projektując identyfikacje wizualne i opakowania. 

2006

Red Lemon

Nabieramy wiatru w żagle i zmieniamy nazwę na Red Lemon. Rozszerzamy nasze kompetencje o digital i nawiązujemy współpracę m.in z legendą namingu – marką Osram. 

2011

Emotion Media

Łączymy się z agencją Emotion Media i działamy w zakresie full service. Pracujemy dla marek takich jak Bayer, Adamed, Sodexo czy Substral w obszarach m.in kreacji, packagingu, video, e-commerce.

2023

Brand Kingdom

Pełni energii tworzymy agencję brandingu strategicznego Brand Kingdom skupioną wokół projektowania strategii i kreowania wizerunku marki.

W biurze, w domu, na mieście. Pracujemy jak chcemy.
Możesz nas złapać w Warszawie w BOBO Coworking w Crown Point na Prostej,
albo my możemy przyjechać do Ciebie.
Fot. Szymon Polański / BOBO Coworking